کد خبر : 77926
تاریخ انتشار : جمعه 4 ژانویه 2019 - 0:59
108 views

بازگشت بیمه تکمیلی تمامی ایثارگران به بنیاد شهید

بازگشت بیمه تکمیلی تمامی ایثارگران به بنیاد شهید

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس از بازگشت مسئولیت بیمه تکمیلی تمامی ایثارگران شاغل و بازنشسته نهادها به بنیاد شهید به عنوان نتیجه نهایی جلسه امروز نمایندگان ایثارگر با رئیس بنیاد شهید خبر داد.

شعارسال: رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس از بازگشت مسئولیت بیمه تکمیلی تمامی ایثارگران شاغل و بازنشسته نهادها به بنیاد شهید به عنوان نتیجه نهایی جلسه امروز نمایندگان ایثارگر با رئیس بنیاد شهید خبر داد.

حسن نوروزی رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس از بازگشت بیمه تکمیلی ایثارگران شاغل و بازنشسته نهادها به بنیاد شهید خبر داد.

نوروزی درخصوص جلسه امروز نیز توضیح داد: قرار بود در جلسه امروز آقای نوبخت نیز حضور داشته باشند که متاسفانه حضور نیافتند و جلسه با برخی اعضای فراکسیون ایثارگران مجلس و رئیس بنیاد شهید تشکیل شد.

وی با بیان اینکه شهیدی در جلسه امروز دلیل واگذاری بیمه ایثارگران به نهادهای دیگر را کمبود بودجه بنیاد شهید خوانده بود، تصریح کرد: اما با این وجود نمایندگان مجلس از توضیحات جناب شهیدی قانع نشدند و معتقد بودند که بیمه تمامی ایثارگران اعم از شاغل و بازنشسته هر نهاد، باید بر عهده بنیاد شهید باشد.

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس با بیان اینکه قرار است در بودجه سال ۹۸ اعتبار لازم برای بیمه تکمیلی ایثارگران درنظر گرفته شده و به بنیاد شهید اختصاص داده شود، تصریح کرد: با تاکید شدید نمایندگان ایثارگر مجلس مبنی بر لزوم اختصاص بیمه تکمیلی تمامی ایثارگران به بنیاد شهید، نتیجه نهایی بر آن شد که با تامین اعتبار لازم برای این امر در ردیف بودجه سال ۹۸ بنیاد شهید، مسئولیت بیمه تکمیلی ایثارگران مجددا به بنیاد شهید و امور ایثارگران بازگردد.

نوروزی ادامه داد: قرار است سه شنبه هفته آینده جلسه دیگری با حضور اعضای فراکسیون، رئیس بنیاد شهید و جناب نوبخت برگزار شود و در آن جلسه مسئله تامین بودجه بنیاد شهید برای بیمه تکمیلی مطرح و تعیین شود. بدین جهت که تمامی ایثارگران بتوانند از مزایای بیمه ای یکسان بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه بنیاد شهید مکلف به تأمین بیمه ایثارگران است، اظهار داشت: نمایندگان نیز تا زمان انتقال کامل بیمه ایثارگران به بنیاد، به طور جدی این موضوع را پیگیری خواهند کرد.

این نماینده مجلس درخصوص موافقت بنیاد شهید با این موضوع نیز عنوان کرد: رئیس بنیاد شهید نیز با توجه به تصمیم جدی نمایندگان مبنی بر لزوم مکلف بودن بنیاد نسبت به بیمه ایثارگران، با این موضوع موافقت کرد.

نوروزی خاطرنشان کرد: در جلسه سه شنبه هفته آینده نیز با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه میزان بودجه لازم برای بیمه ایثارگران تعیین خواهد شد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته ازخبرگزاری مهر، تاریخ انتشار:۱۲ دی ۱۳۹۷ ، کدخبر:۴۵۰۲۹۱۰ ،www.mehrnews.com


منبع :: http://shoaresal.ir

اخبار جدید   خرج سنگین جنازه برجام روی دست بودجه 98
0/5 (0 نقد و بررسی)

برچسب ها :

ناموجود


ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.